Özel Ayrıcalıklar

Bumerang üyesi olmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

Special Benefits
Bumerang Deneyim Günleri:

Her ay birbirinden farklı, eğlenceli ve eğitici etkinliklere katılarak hem deneyim kazanabilir hem de Bumerang’a üye diğer bloggerlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.


İyi İçerik Atölyesi

Yılın çeşitli dönemlerinde farklı konuların konuşulduğu ve dijital dünyanın kanaat önderleri ile bloggerları buluşturan, iyi blog yazamanın ipuçları, sosyal medya kullanımı, SEO taktikleri gibi bir çok konunun uzamanlarca paylaşıldığı etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Sürpriz Hediyelerle Blogunuzu Şımartın!

Her hafta sosyal medya hesaplarımızdan düzenlediğimiz ve sürpriz hediyelerin verildiği kampanyalarımıza katılarak birbirinden renkli hediyeleri kazanabilirsiniz.

Üyelerimize özel avantajlarımızdan yararlanmak için hemen üye ol!

Şablonlar

Tüm Şablonlar »

Bumerang’ın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için, pek çok renk ve boyutta hazırlanmış şablonlardan en az bir tanesini sitenize eklemeniz gerekmektedir.

Sitenizin tasarımına uygun farklı boyut ve renklerdeki şablonlardan bir tanesini seçip sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi »

Detaylı Bilgi

S.S.S. »

Bumhaber

Instagram'da Favori Hikayeleriniz Artık Silinmeyecek!

Instagram, kullanıcıların hikayelerini kaydetmelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan iki yeni özelliği kullanıcıların beğenisine sundu. “H...

Detaylı Bilgi »

Anket Nasıl Yapılır?

Anket, belirli bir konu üzerine sorular hazırlanıp, kaynak kişilere yöneltmek suretiyle sistemli veri toplama tekniği olarak tanımlanabilir....

Detaylı Bilgi »