Görünürlük

Arama motorlarında daha ön sıralarda çıkın!

Bumerang üyeleri yüksek popülerliği olan Hurriyet.com.tr ve Yazarkafe.com’da çeşitli sayfalarda yer alarak hem yeni ziyaretçileri bloglarına çeker hem de okuyucu kitlerini geliştirir.

Hurlist.com ilgi alanlarına uygun yeni web siteleri arayanlara yönelik hazırlanmış bir dizindir. Bumerang üyeleri burada yer alarak hem Hurlist.com hem de arama motorları üzerinden yeni ziyaretçilere ulaşır, içerikleriniz arama sonuç sayfalarında daha önlerde yer alır.

Bumerang Ödülleri İle Bilinirliliğinizi Artırın!

"Her yıl düzenlenen Bumerang Ödülleri finalistleri geniş basın duyuruları, özel röportajlar ve sürpriz hediyelerle ödüllendirilir. Bloglar bu sayede tüm pazarlama iletişimi mecralarında ve ulusal basında (online ve offline mecralarda) bilinirlik ve trafik kazanır.

Mehr Sichtbarkeit

Şablonlar

Tüm Şablonlar »

Bumerang’ın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için, pek çok renk ve boyutta hazırlanmış şablonlardan en az bir tanesini sitenize eklemeniz gerekmektedir.

Sitenizin tasarımına uygun farklı boyut ve renklerdeki şablonlardan bir tanesini seçip sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi »

Detaylı Bilgi

S.S.S. »

Bumhaber

Instagram'da Favori Hikayeleriniz Artık Silinmeyecek!

Instagram, kullanıcıların hikayelerini kaydetmelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan iki yeni özelliği kullanıcıların beğenisine sundu. “H...

Detaylı Bilgi »

Anket Nasıl Yapılır?

Anket, belirli bir konu üzerine sorular hazırlanıp, kaynak kişilere yöneltmek suretiyle sistemli veri toplama tekniği olarak tanımlanabilir....

Detaylı Bilgi »