Kazanç elde et

Bumerang üyesi bloggerlar, dünyaca ünlü markalardan alacağı reklam tekliflerini bloglarında yayınlayarak kazanç elde edebilirler.

Bumerang’dan alacağın teklifleri blogunda yayınlayarak gelir elde edebilir, dünyaca ünlü markaların blogunla tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla okutun ve konuşturun, daha fazla kazanın!

Boomads teklifleri ile daha nitelikli ve erişimi daha fazla olan site / blog sahipleri daha çok kazanırlar.

Bir Boomads teklifini yayınladığınızda elde edeceğiniz kazanç 2 faktöre göre belirlenir:

1: Site içerikleriniz ve tasarımınızın niteliklerine dair editörlerimizin yapacağı değerlendirmeler

2: Geçmişte yayınladığınız teklif içeriklerini ne kadar fazla kişiye ulaştırdığınızı ve teklif sistemindeki başarınızı ölçen metrikler ('Bumerang Skorunuz')

Boomads tekliflerinden faydalanmak için hemen üye olun!

The Great Gatsby und das Geheimnis zeitloser Eleganz

Hinweis: Dies ist ein Beispiel Angebot von Boomads, welches STYLEBOOK BlogStars Blogger publizieren können, um damit Geld zu verdienen. Es handelt sich hierbei um eine fiktive Kampagne.

Die Zeiten ändern sich, Computer und Smart Phones organisieren die Termine eines modernen Mannes. Eines jedoch wird sich nie ändern - die Leidenschaft für elegante Armbanduhren von ZONE, denn da bleibt die Zeit stehen.

ZONE steht für Tradition und Qualität, seit über 90 Jahren.

The Great Gatsby und das Geheimnis zeitloser Eleganz

Die Goldenen Zwanziger sind zurück - in THE GREAT GATSBY spielt Eleganz eine ganz besonders große Rolle. In der Verfilmung des berühmten Romans von F. Scott Fitzgerald, umgesetzt von Regisseur Baz Luhrmann, trägt Hauptdarsteller Leonardo Di Caprio als melancholischer Dandy Kreationen von ZONE.

Wir sind stolz, dass der Hollywood Schauspieler auf privat ein großer Fan der Marke ist.

Eins bleibt zeitlos - ZONE Armbanduhren für den modernen Dandy.

Dieser Inhalt wird von Boomads gesponsort.

See All Offer Samples »

Şablonlar

Tüm Şablonlar »

Bumerang’ın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için, pek çok renk ve boyutta hazırlanmış şablonlardan en az bir tanesini sitenize eklemeniz gerekmektedir.

Sitenizin tasarımına uygun farklı boyut ve renklerdeki şablonlardan bir tanesini seçip sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi »