Görünürlük

Arama motorlarında daha ön sıralarda çıkın!

Bumerang üyeleri yüksek popülerliği olan Hurriyet.com.tr'de çeşitli sayfalarda yer alarak hem yeni ziyaretçileri bloglarına çeker hem de okuyucu kitlerini geliştirir.

Hurlist.com ilgi alanlarına uygun yeni web siteleri arayanlara yönelik hazırlanmış bir dizindir. Bumerang üyeleri burada yer alarak hem Hurlist.com hem de arama motorları üzerinden yeni ziyaretçilere ulaşır, içerikleriniz arama sonuç sayfalarında daha önlerde yer alır.

Bumerang Ödülleri İle Bilinirliliğinizi Artırın!

"Her yıl düzenlenen Bumerang Ödülleri finalistleri geniş basın duyuruları, özel röportajlar ve sürpriz hediyelerle ödüllendirilir. Bloglar bu sayede tüm pazarlama iletişimi mecralarında ve ulusal basında (online ve offline mecralarda) bilinirlik ve trafik kazanır.

Mehr Sichtbarkeit

Şablonlar

Tüm Şablonlar »

Bumerang’ın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için, pek çok renk ve boyutta hazırlanmış şablonlardan en az bir tanesini sitenize eklemeniz gerekmektedir.

Sitenizin tasarımına uygun farklı boyut ve renklerdeki şablonlardan bir tanesini seçip sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi »

Detaylı Bilgi

S.S.S. »

Bumhaber

Bumerang Kampanyaları Devam Ediyor!

Bu hafta yeni bir kitap kampanyasıyla sizlerleyiz! 📚 Meredith Schorr'un yazdığı Şimdi Moda Pastel adlı romanından 5 şanslı kişiye hediye ed...

Detaylı Bilgi »

Bumerang Kampanyalarını Kazanmak Çok Kolay!

Bumerang kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor! Bu hafta hediye kitabımız, yazarlık kariyerinde hızlı ve emin adımlarla yürüyerek birçok...

Detaylı Bilgi »